Teknoloji

Yeni Prince of Persia: The Lost Crown Fragmanları Yayınlandı

Gelecek yıl çıkması beklenen Fransız yayıncı Pers Prensi: Kayıp Taçhem animasyon stilini hem de oyun mekaniğini gösteren iki farklı fragman gösterdi.


İlginizi çekebilir:  Star Wars Outlaws’tan 10 Dakikalık Oynanış Videosu


Bizlere beklenmedik bir sürpriz yapan Ubisoft, Summer Game Fest 2023 etkinliğinin başında Prince of Persia: The Lost Crown’un duyurulması ile karşımıza çıktı. Üç boyutlu görsellerin iki boyutlu oynanışla birleştiği yeni oyun, 18 Ocak’ta Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. , 2024.

Pers savaşçısı Sargon rolünü oynayacağımız oyunda kayıp prens Ghassan’ı bulmak için uğraşacağız ve bu arayış bizi lanetli olduğu söylenen Kaf Dağı’na götürecek. Bugünkü Ubisoft Forward yayını sırasında ekranımıza bir oynanış fragmanı geldi.

Yeni Prince of Persia: The Lost Crown Fragmanları

Yaklaşık dört dakika uzunluğundaki geliştirici anlatım fragmanında oyunun araştırma ve dövüş mekaniklerini detaylı bir şekilde görebilirken, karakterimizin zamana dayalı yeteneklerini de görmemiz mümkün oluyor.

Sunum sırasında yayınlanan bir diğer fragman ise animasyon şeklinde hazırlanmış ve stilize çatışmaların ekranımıza geldiği keyifli bir seyir sunuyor. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

kale-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu