Haber
Adana Demirsporlu Futbolcu Yusuf Erdoğan, Atatürk Bayrağıyla Sahayı Gezerek Konyaspor Galibiyetini Kutladı
![](https://develiajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adana-demirsporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-HwBkDq2J.webp)
Süper Lig’in 10. haftasında Adana Demirspor ile Konyaspor karşı karşıya geldi. Maçı 3-0 kazanan Adana Demirsporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, galibiyeti Atatürk bayrağıyla kutladı.
Yeni Adana Stadyumu’nda oynanan karşılaşma, Adana Demirspor’un 3-0 galibiyetiyle sona erdi.
![](https://develiajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/adana-demirsporlu-futbolcu-yusuf-erdogan-ataturk-bayragiyla-sahayi-gezerek-konyaspor-galibiyetini-kutladi-0-FeBgkOzx.jpg)
Bitiş düdüğünün çalmasıyla birlikte, Adana Demirsporlu futbolcu Yusuf Erdoğan, hem zaferi hem de Cumhuriyetimizin 100. yılını Atatürk bayrağıyla kutladı.
![](https://img-s1.onedio.com/id-653e20e4c14f517bfd546953/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-b8cf575a70beb24f309cc93823a984fa291157e5.jpg)
İşte o anlar: ?