Teknoloji

Efe Uygaç ve Ekibinin Geliştirdiği Bilgisayar Oyunu “Feodal Friends” Çıktı

Türkiye’nin taşınabilir oyunlar alanındaki yükselişi artık bilgisayar dünyasına da akmaya başladı. Steam gibi tanınmış bir platformda başarılı yeni Türk oyunları yayınlandı. yüz binlerce oyuncuyaulaşmış.

Son zamanlarda yerli üretim oyunların ortasında yayınlanan en güzel örneklerden biri de Dora Özsoy ve grubunun ” karton kasaba” oyunu, uzun zamandır beklenen bir influencer ekibinin oyunu daha yayınlandı.

Efe Uygaç ve ekibinin ilk oyunu Feodal Dostlar çıkış yaptı:

Efe Uygaç’ın kurucuları arasında yer aldığı Keep Games, duyurulduğu günden beri merakla beklenen Feodal Friends adlı oyunu yayınladı. Maç 17 Temmuz Pazartesi günü. Steam’de satın alınabilir.

Oyun, ilk gününde toplam 52 inceleme sonucunda Steam’de yayınlandı. Çoğunlukla Olumlu“Geri bildirimleri de vardı.

Feodal Friends nasıl bir oyundur?

Feodal Friends, tek başınıza veya dört arkadaşınızla çevrimiçi veya çevrimdışı oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyundaki amacınız, hem kendi kulenizi korumak hem de rakibin kulesini yıkmak için.

1’e 1 veya 4’e 4 müsabaka şeklinde düzenlenen oyunlarda rün seçimi ile stratejiyi belirliyoruz. Oyundaki her oyuncu komutan, demirci, zırh ustası veya mühendis rollerinden birine atanırekibini farklı alanlarda yönetir ve geliştirir.

Feodal Arkadaşlar fiyatı:

Feodal Friends Steam’de 59.90 TL fiyat etiketine sahip. Ancak oyun %20 özel indirimle çıkacak. 47,92 TL adresinden satın alınabilir. Oyunun Steam sayfasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu