Teknoloji

Katlanabilir Tablet Samsung Galaxy Z Tab Hakkında İlk Bilgiler

Güney Koreli teknoloji devi SAMSUNG Dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Geçmişte kayda değer sızıntılara ev sahipliği yapan bir kaynak, Samsung’un bu yıl büyük ihtimalle, katlanabilir ekranlı bir tablettanıtacağı iddia edilen Samsung’un aslında önümüzdeki yıl için birden fazla katlanabilir ekran çalışması planladığını söyleyen sızıntının kaynağı, markanın yapacağı şeyin bu yıl katlanabilir ekranlı bir tablet çıkarmak olduğunu savunuyor.

Edinilen bilgilere göre Samsung’un katlanabilir ekranlı tableti, ” Galaksi Z Sekmesi ” olarak adlandırılacaktır. İddialara göre yaklaşan Galaxy Tab S9 lansmanında bu ürün de tanıtılacak. ne sunabilir?

Samsung Galaxy Z Tab, Galaxy Z Fold’un daha da büyük bir versiyonu olabilir

Samsung’un yakında çıkacağı iddia edilen katlanabilir ekranlı tableti, markanın katlanabilir ekranlı telefonlarından bir fark sunmak zorunda. Bu bağlamda ilk fark; ekran boyutu , o olacak. Samsung, katlanabilir ekranlı tabletinde şüphesiz Galaxy Z Fold4’ün 7.6 inçlik ekranından daha büyük bir ekrana yer verecek. Donanım cephesinde, amiral gemisiKendi sınıfındaki telefonlarda tercih edilen işlemci modeli ve RAM kapasiteleri büyük ihtimalle bu tablette de karşımıza çıkacak.

Diğer taraftan; Birkaç yıl önce Samsung, iki yerden katlanabilen bir tablet geliştirdi. Ortaya atılan iddialara göre Samsung, iki kez katlanabilen ürünler üzerinde çalışıyordu. Aslında marka o zamanlar böyle bir tablet için uygun değildi. patent de almıştı. Bu argümanlar artık doğru olmaya çok yakın olabilir.

Patente göre Samsung Galaxy Z Tab şöyle görünebilir:

Bu tür bir şey olursa, Samsung Galaxy Z Tab’ın ekranı iki noktadan katlanacak, yani taşınabilirliği artıracak . Elbette en doğru açıklamalar Samsung’un olası bir lansmanında yapılacak.

habercicekdagi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu