Haber

Türkiye’de bir futbol kulübüne silahlı saldırı! Organize suç örgütü Darıca Gençlerbirliği futbolcularına kurşun yağdırdı

Darıca Gençlerbirliği futbolcuları, Büyükçekmece Tepecik spor 1-0 mağlup olduğu maçın ardından silahlı saldırıya uğradı. Kulüpten yapılan açıklamada saldırıya çok sert tepki gösterildi.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

“ÖRGÜTLÜ SUÇ ÖRGÜTLERİ HAİN SALDIRI YAPTI”

Bugün oynadığımız Büyükçekmece Tepecikspor maçımızdan sonra ev sahibi kulübün ev sahipliği yaptığı organize suç örgütünün konvoyumuza yaptığı alçak, hain, korkakça ve alçak saldırıyı kamuoyuna duyurmak gerekli hale geldi. Maç kadrosunda yer almayan futbolcularımız Mehmet Buyruk Danış, Emre Nasuh, Mert Iliman, Enes Aydın ve Eren Yarari maçı tribünden takip etti. Maç sonunda soyunma odasına gitmek isteyen oyuncularımıza organize suç örgütü mensupları haince saldırdı. Genç futbolculara silahlarla saldırma hakkı kimindir? Bu insanlar tribüne nasıl silahlarla girdiler?

“FUTBOLCULARIMIZIN ÇOĞUNU YARALANDI”

Bu mafya yapısının çocuklarımıza yaptığı hain silahlı baskın sonucunda liderlerimiz başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımız futbolcularımızın kurtarılmasına yardımcı olmuş, çıkan arbede sonucunda çok sayıda futbolcumuz yaralanmıştır. Burada bir kez daha soruyoruz, tribünlere silah nasıl sokuldu? Stadyum yakınlarında maçı takip eden alkol ve uyuşturucu unsurları ile organize suç örgütü üyeleri, maç sonunda nasıl saldırmak için soyunma odasının girişine geldi? Tribün kültüründe, spor kültüründe veya genel ahlak kurallarında yüz kişinin yirmi kişiye organize bir şekilde saldırması kabul edilebilir mi? Hain saldırıya kimseyi geride bırakmadan göğüs geren liderlerimize, teknik ekibimize, futbolcularımıza ve tüm personelimize acil şifalar diliyor, hayatlarındaki en büyük başarısı insanlara silah sıkmak olan organize suç örgütü mensuplarını kınıyoruz. 18 yaşında çocuklar. Tüm yasal haklarımız gizli kalmak kaydıyla Türk spor kamuoyunun takdir hakkı saklıdır.

babadaghaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu